Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Dekarz Norwegia

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca na dachach płaskich - pokrywanie papą termozgrzewalną
  • Praca zespołowa i samodzielna
  • Praca na wysokościach

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - wymóg konieczny
  • Dokładność, rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat - 40 godzin w tygodniu
  • Umowę na norweskich warunkach - stawka około 190 koron norweskich / godzinę brutto (stawka zależna od doświadczenia)
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy rotacyjnej