Opis stanowiska pracy

Skuteviken Personell AS jest wiodącą, na zachodnim wybrzeżu, norweską agencją pracy, prężnie działającą w sektorze budowlanym. Firma działa od 2008 roku i ma swoje biura w Bergen i Stavanger.

Od momentu założenia odnotowujemy stały wzrost liczby klientów jak również rozbudowujemy naszą bazę kandydatów. Poszukujemy specjalistów z sektora budowlanego takich jak: cieśla konstrukcyjny, cieśla szalunkowy - zbrojarz, dekarz, malarz, murarz, monter wentylacji, blacharz. Systematycznie rozszerzamy swoją ofertę, dostosowując się elastycznie do potrzeb rynku.

Obecnie dla jednego z naszych najwiekszych klientow w Bergen poszukujemy pracownikow na stanowisko:

DEKARZ

Miejsce pracy: Bergen

Kwalifikacje:

  • 3-5 letnie doswiadczenie w pracy w systemie Icopal, pokrycia bitumiczne, asphaltowe oraz folia PVC.
  • Doswiadczenie z pracy na terenie Skandynawii, minimum rok bedzie duzym atutem
  • Dobra znajomosc przepisow BHP
  • Wlasny samochod bedzie dodatkowym atutem
  • Rysunek techniczny
  • Znajomosc skandynawskich standardow bedzie dodatkowym atutem
  • Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego niezbedna
  • Referencje oraz udokumentowany staz pracy

Oferujemy:

  • Stawke od 176 NOK
  • Mozliwosc stalego zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • przejrzysty system wynagrodzen
  • korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Pakiet socjalny .
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalnosci
  • Mozliwosc rozwoju zawodowego
  • Niezbedne narzedzia i ubranie robocze
  • Pomoc przy rejestracji w urzedach Norweskich
  • Miedzynarodowa administracja
  • Mozliwosc pracy przy dlugich projektach

Pragniemy poinformowac , iz kontaktujemy sie tylko z kandydatami spelniajacymi wyzej wymieniowe kryteria.

Prezentacja firmy

Skuteviken Personell AS, jest wiodaca, na zachodnim wybrzezu, nor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie