DEKARZ Norwegia 190NOK/godz PILNE!

Gawo Recruitment

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gawo Recruitment na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe jak również rekrutujemy kandydatów dla polskich pracodawców. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)

W imieniu norweskiego pracodawcy Agencja Gawo Recruitment  poszukuje kandydatów na stanowisko

Dekarz

Miejsce pracy: Vinstra, Lillehammer, Østfold, Norwegia

Wymagania:

·         Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku dekarz

·         Doświadczenie w pracy z wykładaniem papy termozgrzewalnej, membrany, pvc

·         Umiejętność czytania rysunków technicznych

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Certfikat Hot Work będzie dodatkowym atutem

·         Doświadczenie zdobyte w Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Oferta:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie – 175 NOK/ godz.

·         min. 37,5 godzinny tydzień pracy (przewidziane nadgodziny)

·         umowa o pracę podpisana z norweskim pracodawcą

·         Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.

·         100% płatnego chorobowego i ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków

·         Premia urlopowa w wysokości 10,2% rocznego wynagrodzenia brutto – kwota zwolniona od podatku.

·         Pracodawca zapewnia mieszkanie. Koszt miesięczny mieszkania to między 3500 – 5000 NOK. W przypadku prac poza Østfold, zakwaterowanie bezpłatne.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie