Dekarz / Monter Fasad Aluminiowych

Multiroofing Systems Limited

Cork, zagranica

Opis stanowiska pracy

Irlandzka firma Dekarska z biurem w Poznaniu poszukuje dekarzy oraz monterów fasad aluminiowych.

Miejsce Pracy:

- Cork (Irlandia)

Rozpoczęcie Projektu:

- Kwiecień 2018 (Przewidywany okres trwania projektu 6-9 Miesięcy)

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat (39 godzin tygodniowo)

- Umowę na irlandzkich warunkach

- Wynagrodzenie zależy od doświadczenia (wynagrodzenie minimalne €17,40 brutto)

- Trening SafePass oraz Manual Handling potrzebne do rozpoczęcia pracy na budowie (opłacony przez pracodawcę)

- Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Informacje Dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres Email podany poniżej lub osobista rozmowę kwalifikacyjna z naszym przedstawicielem w dniach 30-31 Stycznia 2018 w Biurze w Poznaniu.

Wymagania

- Doświadczenie przy wykonywaniu pokryć dachowych w systemach papy zgrzewalnej i membran dachowych PVC. (minimum 2 lata doświadczenia)

- Doświadczenie w montażu fasad aluminiowych (minimum 2 lata doświadczenia)

- Podstawy języka angielskiego (większość prac będzie koordynowana przez polskiego kierownika)

Prezentacja firmy

Firma MultiRoofing Systems Ltd została założona w 1992 roku, aby ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Min 6 Miesiecy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
17,4PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis