Dekarz / Monter Fasad Aluminiowych / Monter Paneli Ściennych

Multiroofing Systems Limited

Dublin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Irlandzka firma Dekarska z biurem w Poznaniu poszukuje dekarzy oraz monterów fasad aluminiowych.

Miejsce Pracy:

- Dublin (Irlandia)

Rozpoczęcie Pracy:

- Kwiecień 2018

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat (Gwrantowane 39 godzin tygodniowo)

- Umowę na Irlandzkich warunkach

- Wynagrodzenie minimalne €17,04 brutto na godzine.

- Trening SafePass oraz Manual Handling potrzebne do rozpoczęcia pracy na budowie (opłacony przez pracodawcę)

- Pomoc w zdobyciu numeru PPS (Numer Identyfikacyjny)

- Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Informacje Dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

- Doświadczenie przy wykonywaniu pokryć dachowych w systemach papy zgrzewalnej i membran dachowych PVC.

lub

-  Doświadczenie w montażu plyt warstwowych sciennych oraz dachowych.

 lub

- Doświadczenie w montażu fasad aluminiowych

- Podstawy języka angielskiego (większość prac będzie koordynowana przez polskiego kierownika)

(Wymagane Minimum 2 lata Doswiadczenia)

Prezentacja firmy

Firma MultiRoofing Systems Ltd została założona w 1992 roku, aby ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Min 6 Miesiecy
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
69PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis