Dekarz bez znajomości języka Niemieckiego

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko Dekarza, Cieśli, Pomocnika dekarza/cieśli. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego. Klient prowadzi firmę świadczącą usługi stolarskie świadczącą szeroki zakres usług m.in. wiaty garażowe, tarasy drewniane, stodoły.

Dekarz / Cieśla - Pomocnik dekarza/cieśli

Miejsce pracy: 89340 Leipheim (okolice Ulm), Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: od pażdziernika. - 31.12.19r (z możliwością przedłużenia od stycznia)

Obowiązki:
-Krycie, konserwacja i naprawa poszycia dachowego (czynności pomocnicze na stanowisko pomocnika),
-Wykonywanie konstrukcji drewnianej (więźba dachowa),
-Szalowanie/ deskowanie dachów,
-Prace na wysokościach.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracach dekarskich lub cieślarskich na stanowisku pomocnika doświadczenie przy pracy na dachach,
-Mile widziany samochód na wyjazd.

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie 12:20-15:00 euro brutto/h,
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
-Możliwość długotrwałej współpracy,
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.