Dealer Account Manager ( IT)

Reeverse Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową działu handlowego poszukujemy osób na stanowisko:

Dealer Account Manager

Reeverse, właściciel marki Snipcar jest dynamicznie rozwijająca się firmą w sektorze nowoczesnych technologii IT biznesowych.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań dla Dealerów Samochodowych z zakresu: Oprogramowania handlowego, serwisowego, marketingowego oraz innowacyjnych usług promocyjnych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Zakres obowiązków

  • Realizacja strategicznych planów sprzedaży

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Nadzór nad realizacją planowanego budżetu sprzedaży w przydzielonym segmencie rynku

  • Badanie, analiza i monitorowanie rynków, w tym działań konkurencji

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami

  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na rynku B2B w obszarze sprzedaży rozwiązań IT

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w zakresie projektów handlowych,

  • Umiejętność budowania relacji z kluczowym klientem na szczeblu zarządczym

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji

  • Wysoka orientacja na sprzedaż i klienta

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka motywacja oraz nastawienie na osiąganie zamierzonych celów

  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienie

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Jasno określoną ścieżkę kariery

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość współpracy z kluczowymi klientami i udziału w największych projektach na rynku

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Prezentacja firmy

Reeverse, właściciel marki Snipcar jest dynamicznie rozwijająca s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca IT - Sprzedaż