DAYTRADER – obrót papierami wartościowymi

Astrum Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą ceniącą niezależność, brak monotonii oraz nieograniczone możliwości, to jest to oferta dla Ciebie.  Akademia Daytradingu poszukuje takich właśnie osób jak Ty, na stanowisko inwestora krótkoterminowego – Daytradera.

Nawet jeśli wcześniej nie miałeś styczności z ekonomią czy rynkami finansowymi nie oznacza to, że nie możesz odnieść na nich spektakularnego sukcesu. Chcielibyśmy zaprosić Cię na nasze szkolenie, które nauczy Cię krótkoterminowego handlu akcjami oraz otworzy możliwość zatrudnienia w Akademii Daytradingu, a tym samym zarabiania na giełdach na całym świecie. Jako Daytrader będziesz mieć możliwość wykorzystania swojego sprytu, zdeterminowania oraz motywacji do osiągnięcia nieporównywalnie więcej, niż jest to możliwe w przeciętnej pracy na etacie. Niepotrzebne jest żadne konkretne doświadczenie ani wiedza, bo wszystkie informacje przekażemy Ci w trakcie kursu.
Gwarantujemy, że jedynym kosztem dla osób przyjętych na kurs będzie ich czas poświęcony na zgłębianie tematyki handlu akcjami - nawet jeśli w ich trakcie kursant wygeneruje stratę, nie będzie nią w żaden sposób obciążony. Osoby o najlepszych wynikach zostaną zatrudnione w naszej firmie i dołączą do grona pełnoprawnych pracowników.
Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową, na której przejrzyście opisaliśmy samą formę i przebieg szkolenia.

Akademia Daytradingu jest firmą od 12 lat zajmującą się handlem papierami wartościowymi na rynkach całego świata. Nasz zespół jest w 100% zbudowany z absolwentów naszych kursów, którzy są nie tylko fundamentem naszego sukcesu, lecz również żywym dowodem skuteczności naszych szkoleń. Jeśli wierzysz, że potrafisz odnieść sukces w świecie finansów, masz możliwość  do nas dołączyć.

Oferujemy:

  • Kurs daytradingu, w którym przedstawimy w sposób przystępny całą wiedzę niezbędną do rozpoczęcia gry giełdowej, nawet dla osób które nigdy nie miały styczności z ekonomią
  • Dostęp do handlu na 26 giełdach na całym świecie, a tym samym kilkunastu tysięcy różnych firm
  • Kompletną infrastrukturę potrzebną do skutecznego handlu akcjami
  • Analizę i pomoc w doskonaleniu własnej strategii giełdowej
  • Zajęcia z rozwoju osobistego w dziedzinie daytradingu prowadzone przez dyplomowanego coacha
  • Miłą atmosferę w pracy nastawioną na wzajemną motywację.

Osoby które zostaną przyjęte na stanowisko Daytradera po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymują również:

  • Wynagrodzenie zależące jedynie od ich osobistych wyników,
  • Samodzielny wybór czasu pracy,
  • Zajęcia dodatkowe, takie jak języki obce czy konsultacje z psychologiem.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność w godzinach 8:30-18 na czas kursu
  • Determinacja i konsekwencja w samorozwoju

Prezentacja firmy

Akademia Daytradingu jest instytucją skupiającą się na szeroko pojętej e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse