database analyst z językiem angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warsaw, mazowieckie

Dla naszego klienta nowego globalnego centrum otwierającego się na terenie Warszawy (dzielnica Mokotów), lidera z branży transferów pieniężnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27456
Praca stała
Lokalizacja: Warsaw

Zakres obowiązków:

• Wyszukiwanie transakcji, które mogą być podejrzane
• Codzienne rejestrowanie informacji w wewnętrznych systemach operacyjnych firmy
• Analiza danych przy użyciu wewnętrznych baz i programów klienta
• Wykorzystywanie w codziennej pracy Excela
• Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

• Dobra znajomość środowiska MS Office, ze szczególnym naciskiem na Excela
• Doświadczenie w pracy z bazami danych będzie stanowić dodatkowy atut
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

• Szkolenia wprowadzające, umożliwiające zdobycie wiedzy niezbędnej do wykonywania samodzielnie pracy
• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)