Data Scientist

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Nasz klient to firma, która kompleksowo zajmuje się biznesem e-commerce performance. Tworzy e-handel oraz wspiera jego rozwój na każdym etapie. Współpracuje z największymi polskimi i globalnymi markami, którym oferuje skuteczne rozwiązania w obszarze marketingu i doradzaja w tworzeniu przynoszącego zyski handlu online.

Świadczy kompleksowe usługi end-to-end, których portfolio obejmuje działania wspierające rozwój e-biznesu. Od przygotowania projektu i zaplecza technologicznego, przez działania marketingowe, magazynowanie, logistykę, obsługę procesu posprzedażowego, po optymalizację, a także konsulting.

Do zespołu Intelligence Division, zajmującego się takimi zaganieniami jak: wdrożenia narzedzi analitycznych dla klientów zewnętrznych, web analityką, ekonometrią, atrybucjami oraz UX i konwersją, poszukujęmy kandydata na stanowisko...

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analiz na zamówienie klienta i formułowanie rekomendacji,
  • data mining i data modelling,
  • wykorzystywanie algorytmów machine learning do znajdowania odpowiedzi kluczowych dla efektywnego planowania mediów,
  • praca z narzędziami analitycznymi (Google Analytics 360, Google Cloud Platform, Doubleclick Campaign Manager),
  • modelowanie atrybucji oraz skłonności do konwersji
  • bliska współpraca z klientem oraz realny wpływ na wdrażane rozwiązania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, o profilu ścisłym,
  • minimum 2 lata doświadczenia w analizie danych,
  • znajomość języków programowania: Python / R / SQL - co najmniej jeden w stopniu zaawansowanym,
  • doświadczenie z modelowaniem statystycznym (ekonometria, uczenie maszynowe),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową (Google Cloud, Azure, AWS),
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych, znajomość systemów Google Analytics oraz DoubleClick,
  • analityczne myślenie, umiejętność pracy samodzielnej,
  • smykałka do dzielenia się wiedzą i prezentacji wyników,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji,
  • język angielski: biegły (C1/C2).

Nasz Klient oferuje:

  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi oraz płynnej komunikacji
  • innowacyjny program onboardingowy oraz wsparcie Mentora
  • kulturę pracy skupiającej się wzroście zawodowym - szkolenia, spotkania rozwojowe, nauka języka angielskiego
  • elastyczne formy zatrudnienia (w pełnym wymiarze czasu pracy)
  • współpracę ze specjalistami w swojej branży
  • szeroki zakres dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie na życie)
  • pracę w ekologicznym budynku blisko centrum Warszawy
  • krótszy czas pracy w piątki
Devire Devire Devire Devire