Data Manager w Badaniach Klinicznych Wrocław

WroMedica s.c.

51-685 WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Data Managera będzie aktywnie uczestniczyć w badaniach klinicznych, prowadzonych zgodnie z Dobrą Praktyką Kliniczną (GCP) oraz wytycznymi Sponsora określonymi protokołem. Data Manager będzie odpowiedzialny m. in. za:

- potwierdzanie wizyt Pacjentów w Ośrodku,

- przygotowywanie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia wizyty Pacjenta w Ośrodku,

- obsługę poznanych systemów komputerowych, m. in. IWRS, eCRF,

- wprowadzanie danych do systemów elektronicznej karty Pacjenta,

- kontrolę ilości zestawów laboratoryjnych,

- monitorowanie warunków przechowywania leków,

- odbieranie przesyłek lekowych i prowadzenie inwentarza,

- kontrolę obiegu korespondencji.

- drobne prace biurowe

Oferujemy:

- pracę 3 dni w tygodniu w oparciu o umowę zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- elastyczny grafik,

- stałe godziny pracy (8:00 – 16:00),

- możliwość zdobycia doświadczenia w badaniach klinicznych,

- przyjazną atmosferę,

- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego: Osoby wykazujące się dużym zaangażowaniem oraz chęcią długotrwałej współpracy będą mogły aplikować na stanowisko Koordynatora Badań Klinicznych (pełen etat, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę).

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (m. in. biologia, biotechnologia, chemia leków, farmacja) z tytułem przynajmniej licencjata/inżyniera (mile widziane osoby w trakcie studiów magisterskich),

- zaawansowana znajomość języka angielskiego,

- dyspozycyjność 3 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

- sumienność, zaangażowanie, punktualność

- dobra organizacja pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

- samodzielność.

Prezentacja firmy

Centrum Zdrowia WroMedica powstało w 2012 roku, założone przez le... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia