Data Analyst / Pracownik biurowy z j. francuskim / holenderskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Miejsce pracy: Białystok

Twoje Zadania:

  • Codzienna praca w j.francuskim lub holenderskim
  • Analiza danych w j. francuskim lub holenderskim
  • Prace administracyjne
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy

Nasze Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego lub holenderskiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • PRACĘ - 100% ZDALNĄ
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Realne szanse na rozwój
  • Szkolenia rozwijające wiedzę oraz umiejętności
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials