Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Płynnie poruszasz się w programie Excel? Mówisz biegle w języku angielsku? Chcesz pracować z danymi w międzynarodowej korporacji? Zapoznaj się z nasza ofertą!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Data Administrator

Nr ref.: 36997
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

Jako Data Administrator będziesz częścią analitycznego zespołu, odpowiadając za bieżące wsparcie jego zadań. Do Twoich obowiązków będzie należeć dbanie o jakość i poprawność danych, zarządzanie nimi w dedykowanych systemach oraz tworzenie części rozbudowanych raportów i analiz.

Rozwiniesz swoje umiejętności pracy z excelem oraz poznasz wiele narzędzi, z których na co dzień korzysta firma.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych (Matematyka, Statystyka, Finanse, Ekonomia, Informatyka i pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość programu Excel i zainteresowanie aplikacjami technicznymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy z liczbami (zarządzanie danymi, księgowość), finanse będzie dużym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia i dbania o detale
  • łatwość pracy w zespole

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • realne możliwości rozwoju w ramach struktur organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)