DARMOWE SZKOLENIE NA POMOCNIKA MONTERA RUSZTOWAŃ

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Industrial Training & Recruitment Company Sp. z o.o.

zaprasza na

BEZPŁATNY Kurs montera rusztowań

  Nie wymagamy doświadczenia!

Wystarczy, że posługujesz się językiem angielskim, niemieckim
lub holenderskim !

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego  w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • wysoka motywacja do pracy i pełne zaangażowanie;
  • brak lęku wysokości;
  • pełna dyspozycyjność do pracy zagranicą.

 Zapewniamy:

  • Możliwość zdobycia zawodu, nowych kwalifikacji;
  • Bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania szkolenia;
  • Brak opłat za udział w szkoleniu;
  • Certyfikat VCA;
  • Po ukończeniu szkolenia praca na dużych obiektach przemysłowych (HOLANDIA, BELGIA)

Przeszkolimy Cię do pracy w zawodzie pomocnika montera rusztowań, zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną
oraz uzyskasz certyfikat VCA !

Zdobędziesz kompetencje z zakresu :

  • Przygotowywania stanowiska do montażu rusztowania;
  • Budowania dowolnego typu rusztowań  i posługiwania się dokumentacją;
  • Współpracy z zespołem pracowników;
  • Bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Technologii montażu i demontażu.

 Po zakończonym szkoleniu oferujemy:

  •  szybki wyjazd do Holandii lub Belgii na nasze projekty (elektrownie, rafinerie...);
  • stabilną pracę z atrakcyjnymi zarobkami oraz możliwością awansu;
  • holenderski kontrakt;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz transport na terenie Holandii i Belgii lub dodatki za użytkowanie własnego samochodu i mieszkania.

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy