Dam pracę Sprzedawca - Konsultant - od zaraz w Drogerii Sekret Urody Lubartów

Del-Art Sp. j.

21-100 Lubartów, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Sieć Drogerii Sekret Urody Lubartów w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca/Konsultant w Drogerii Kosmetycznej.

Zadania kluczowe:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
• doradztwo w zakresie doboru kosmetyków,
• przyjmowanie towaru oraz jego ekspozycja zgodnie ze standardami sieci,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• dbanie o estetyczny wygląd sklepu,
• obsługa komputera z modułem fiskalnym.

Wymagania:
• doświadczenie min. 1 rok w handlu oraz w obsłudze Klienta,
• co najmniej średnie wykształcenie,
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,
• zorientowanie na potrzeby Klienta,
• otwartość,energiczność, uczciwość,
• wysoka kultura osobista,
• wiedza z branży kosmetycznej

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie zgłoszeń oznaczonych dopiskiem zawierających list motywacyjny i CV.

W tytule proszę podać "Sprzedawca w Drogerii Sekret Urody"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Jesteśmy czołowym dystrybutorem kosmetyków na terenie województwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 850PLN - 1 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie