Dam pracę przy sprzedaży koszulek z nadrukami

Agencja Filmowa VIDEOVISION

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

est to praca w systemie prowizyjnym na umowe zlecenie. Czyli... za każdą sprzedaną koszulkę, handlowiec otrzymuję prowizję określoną w umowie, po za tym po przekroczniu progów sprzedażowych, wypłacane jest dodatkowe wynagrodzenie.
Każdy handlowiec otrzymuje na początek pakiet koszulek z którego ma sie rozliczyć na koniec każdego tygodnia.

CV prosimy przesyłać drogą mailową. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

Wymagania:
umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowania długofalowych relacji,
znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
nastawienie i motywacja do realizacji celów sprzedażowych,
terminowość i odpowiedzialność,komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Firma Powstała w 2008 roku <br/>Zamujemy się produkcją filmów promocyjny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi