Czyszczenie skrzynek, zbieranie zamówień- Holandia, Ijsselmuiden

OTTO Work Force

Ijsselmuiden, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Ijsselmuiden

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze osoby zbierającej zamówienia, czyszczącej skrzynki.

Opis stanowiska:

- praca w jednym z dwóch departamentów firmy
- zbieranie zamówień z całego magazynu
- sortowanie brudnych skrzynek i przygotowywanie ich do mycia
- czyszczenie skrzynek- układanie brudnej skrzynki pod taśmą czyszcząca i po umyciu ich przez maszynę układanie czystych w wyznaczonym miejscu
- dbanie o maszynę czyszczącą
- praca 3 zmianowa: 5:00-13:00. 13:00-21:00, 21:00-5:00

Wymagania

- dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny!
- prawo jazdy kat. B- warunek konieczny!
- nie figurowanie w rejestrze karnym
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- chęć do pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- transport do i z pracy
- przejazd do Holandii
- opiekę polskiego personelu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.