Czynności skanowania – podstawowe czynności biurowe

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Trzebinia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO Interim, poszukuje dla jednego z Klientów osoby do:

Miejsce zlecenia: Trzebinia

Wymagania:

- dyspozycyjność i motywacja,

Zakres obowiązków:

- sporządzanie spisów zdawczo – odbiorczych,

- transport dokumentów do miejsca skanowania,

- przygotowanie dokumentów do skanowania ( np. rozszycie i przywrócenie dokumentów do stanu pierwotnego).

Oferujemy:.

- rozpoczęcie zlecenia od 28.08.2017

- umowę zlecenie do 27.10.2017

- zlecenie wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8–16,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne