Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim - Agencja Zatrudnienia nr cert. 13589

Obecnie dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób do współpracy jako pomoc przy produkcji.

Miejsce pracy: Świętochłowice - Lipiny

Osoba wykonująca zlecenie będzie odpowiedzialna za takie czynności jak: pomoc przy obsłudze stanowisk produkcyjnych, pakowanie elementów, składanie części do transformatorów.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- zdolności manualne;
- mile widziane doświadczenie przy podobnych czynnościach;
- spostrzegawczość;

Oferta:
- umowa zlecenie
- praca w systemie trzyzmianowym
- stawka 13,70 zł brutto/h
- premia za akord

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji