Czynności pomocnicze w sklepie spożywczym

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 38948
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wykładanie towaru
  • dbanie o prządek na sklepie (sprzątanie kartonów)

Oczekiwania:
  • chęć do pracy
  • aktualna książeczka Sanepid

Oferta:
  • stawka 15 zł brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • indywidualnie dopasowany grafik
  • praca między godzinami 10.00 - 20.00
  • praca na Wilanowie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)