Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Lubisz kontakt z ludźmi? Kochasz kawę? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy handlu i nauczyć się doskonałej obsługi klienta? Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Dla naszego klienta poszukujemy 5 osób, chętnych do pracy w kameralnych sklepach na terenie Wrocławia. Niewielki, przyjazny zespoły młodych ludzi, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

czynności pomocnicze w magazynie

Nr ref.: 26489
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie dostaw
  • zmiana ekspozycji
  • sprawdzanie ilościowe asortymentu
  • metkowanie, klipsowanie
  • wsparcie zespołu w bieżących pracach z produktem

Oczekiwania:
  • aktualna książeczka Sanepid (warunek konieczny)
  • dyspozycyjność do pracy kilka dni w tygodniu (w tym w godzinach porannych i wieczornych)
  • mile widziane osoby posiadające status ucznia/studenta
  • dokładność i sumienność

Oferta:
  • pracę na podstawie umowy zlecenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole
  • deputat kawowy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)