Czynności pomocnicze w magazynie - Widzew

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491
dla Klienta z branży spożywczej zatrudni na stanowisko:

Czynności pomocnicze w magazynie

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
• Pakowanie produktów;
• Kompletacja towaru;
• Czynności pomocnicze.

Oferujemy:
• Umowę zlecenie;
• Pracę od poniedziałku do piątku;
• Stabilne zatrudnienie;
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę;

Wymagania
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
• Chęć do pracy;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne