czynności pomocnicze w drukarni

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Jeżeli chcesz pogodzić obecne zajęcia, grafik na uczelni z pracą, jest to możliwe! Jeśli jesteś dostępny w tygodniu popołudniem, możesz te godziny dowolnie ustalić. Szukamy osób do stałej współpracy!

Dla naszego Klienta, firmy z drukarni cyfrowej, poszukujemy osoby zainteresowane pracą związaną z:

Nr ref.: 26284
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • czynności pomocnicze w obłudze klienta w punkcie ksero
  • bezpośrednia obsługa Klienta
  • obsługa komputera
  • pomoc przy obsłudze maszyn kserograficznych

Oczekiwania:
  • znajomość obsługi programów komputerowych podstawowych
  • dyspozycja do podjęcia pracy pon-pt w opcji zmian do wyboru 8-16 lub 14-22, + 2 weekendy w m-cu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferta:
  • praca od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • po okresie próbnym możliwość podjęcia współpracy bezpośrednio z naszym Klientem
  • pracę w samym centrum Warszawy blisko stacji metra
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • wynagrodzenie 14 zł brutto/h

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)