czynności pomocnicze w biurze - praca od zaraz!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Sieradz, łódzkie

Dla naszego klienta szukamy osób do pracy w charakterze:
czynności pomocnicze w biurze
lokalizacja: Sieradz

Nr ref.: 40442
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Sieradz

Zakres obowiązków:

Główne obowiązki:
- wprowadzanie danych do systemu
- wyszukiwanie odpowiedniej dokumentacji
- dbanie o prawidłowość wpisywanych danych
- obsługa komputera

Oczekiwania:

Wymagania:
- chęć do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-22:00
- chęć do podjęcia pracy biurowej
- gotowość do pracy od zaraz
- sprawność w pisaniu na klawiaturze

Oferta:

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- idealna praca dla osób uczących się i nie tylko
- praca na okres około 3 miesięcy
- stawka 13 pln brutto/h
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47), praca tymczasowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)