czynności pomocnicze - kontrola jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się kontrolą oraz montażem komponentów produkcyjnych, poszukujemy:

Nr ref.: 21310
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pruszków

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakości komponentów produkcyjnych z branży motoryzacyjnej
  • sortowanie produktów
  • praca w systemie 2 zmianowym: w godz. 6-14 oraz 14-22

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat (poniedziałek - piątek)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze
  • łatwy dojazd - 10 min. pieszo od stacji Pruszków PKP

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)