Czynności kierownicze na magazynie - Chorzów

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. - agencja zatrudnienia nr cert. 2360
Aktualnie dla naszego klienta firmy branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów do wykonywania czynności:

Czynności kierownicze na magazynie
Kod ref. KZ/CH/2014
Miejsce pracy: Chorzów (woj. śląskie)

Zakres obowiązków:

- zarządzanie brygadzistami na zmianach
-bieżąca ocena pracy magazynierów
- czynności związane z przyznawaniem premii
-raportowanie nieprawidłowości

Wymagania

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym min. 2 lata
-doświadczenie w efektywnym zarządzaniu podległym personelem
-umiejętność sprawnej i efektywnej organizacji pracy zarówno swojej jak i podległego zespołu
-mile widziane wyższe wykształcenie

Osoby zainteresowane prosimy przy przesyłaniu aplikacji o wpisanie kodu referncyjnego ogłoszenia w temacie wiadomości.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli zezwalającej nam na przetwarzanie Państwa danych osobowych, w następującym brzmieniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne