Czynności kelnerskie

Plus Kadra Sp. z o.o.

Nałęczów, lubelskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nałęczów

Zadania:

• Obsługa klientów restauracji pensjonatu
• Dbanie o estetyczny wygląd lokalu

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy przy obsłudze restauracji pensjonatu w dn. 30.03.-02.04.2018
• Aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów podczas imprez organizowanych
• Miła aparycja
• Mile widziany status studenta

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
• Możliwe zakwaterowanie i wyżywienie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst
jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.