Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13589) - dla swojego Klienta – poszukuje owykonawcy::

Czynności pomocy biurowej

Lokalizacja: Wrocław, Ślężna

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- wykonywanie czynności od poniedziałku – piątku od 8-16
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- znajomość programu Excel
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,
- obsługa urządzeń biurowych

Zakres obowiązków:
- tworzenie raportów i zestawień
- wprowadzanie danych do systemu
- obsługa poczty przychodzącej i wchodzącej
- odbieranie połączeń i przesyłanie maili

Mile widziani studenci.

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o wysyłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa