Członek zarządu (m/k) (odpowiedzialność za sprzedaż oraz finanse)

Trenkwalder

Włocławek, Polska, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek, Polska
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za obszary: sprzedaż, finanse, controlling i dział hr, księgowość, marketing,
  • odpowiedzialność za kompleksowe działania pionu sprzedaży,
  • planowanie i kontrola budżetu,
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań oraz innych raportów i analiz związanych z ekonomiką przedsiębiorstwa,
  • rozwijanie procesów controllingowych, raportowania oraz informacyjnych, zgodnych z przepisami prawa i wewnątrz koncernowymi wytycznymi grupy,
  • aktywne zarządzanie płynnością i kapitałem obrotowym,
  • współpraca z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi i bankami.

Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie w obszarze sprzedażowym z inklinacjami technicznymi na stanowisku CEO, CFO bądż COO w środowisku przedsiębiorstw produkcyjnych,
  • doświadczenie w firmach o strukturach międzynarodowych (mile widziane doświadczenie zdobyte za granicą),
  • wykształcenie wyższe (mile widziany dyplom zagranicznej uczelni),
  • dobra znajomość przepisów i regulacji prawnych dotyczących przedsiębiorstw i podatków,
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • kompetencje w zakresie SAP (FI/CO), bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość do regularnego podróżowania, również poza granicę Polski.

Oferujemy:
  • samodzielną, ukierunkowaną na określone cele pracę w odnoszącym sukcesy zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • miejsce pracy: Włocławek,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.