Opis stanowiska pracy

CZŁONEK ZARZĄDU FUNDACJI

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie, prawo, administracja
• znajomość ustawy o fundacjach
• doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i realizacji projektów
• doświadczenie w negocjacjach oraz kontaktach biznesowych
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
• doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy i realizacji projektów unijnych

Obowiązki:
• koordynacja i kontrola działalności regionalnych biur Fundacji
• nadzór nad realizowanymi projektami
• przedstawianie planów realizacji celów statutowych Radzie Fundacji
• reprezentowanie Fundacji na zewnątrz
• nadzór nad pozyskiwaniem środków na cele statutowe fundacji
• pozyskiwanie środków
• rekrutacja pracowników Fundacji
• sporządzanie sprawozdań z działalności Fundacji (w tym sprawozdań finansowych) i przedkładanie ich Radzie Fundacji
• zarządzanie majątkiem Fundacji
• organizowanie i przyjmowanie darowizn, spadków i zapisów, subwencji oraz dotacji

Oferujemy

• Funkcja członka zarządu fundacji jest funkcją społeczna i nie jest etatem aczkolwiek istnieją możliwości wynagradzania
• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość udziału w ciekawych projektach
Prosimy wpisać nazwę stanowiska w tytule maila.
Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą!
Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym- przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.fundacjaglosmlodych.org

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych
Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Prezentacja firmy

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU<br/><br/>Fundacja na rzecz p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media