Członek grupy otwarciowej sklepów Franczyzowych

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

uczestniczenie w projektach otwarcia nowych sklepów/ marketów/ supermarketów na terenie woj. dolnośląskiego i ościennych z zastrzeżeniem wyjazdów w inne części kraju
przygotowanie wyznaczonych w projekcie ekspozycji sklepowych
wdrożenie obiektu do systemu sprzedaży zgodnie ze standardami marki
wykonywanie czynności inwentaryzacyjnych i porządkowych
wykładanie towaru i przygotowywanie do ekspozycji
skręcanie szafek/ regałów/ boksów sklepowych
wykonywanie czynności fizycznych

Wymagania:

warunek konieczny : dyspozycyjność do pracy poza miejscem zamieszkania minimum pięć dni w tygodniu
gotowość do wyjazdów na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego oraz ościennych z możliwością wyjazdów w inne części kraju
wykształcenie minimum średnie
mile widziane posiadanie ważnej książeczki sanepidu
mile widziane doświadczenie przy otwieraniu obiektów handlowych
umiejętność nawiązania dobrego kontaktu i relacji ze współpracownikami i klientami
mile widziane doświadczenie w handlu, znajomość zasad merchandisingu, faceowania towaru i form ekspozycji
dokładność, sumienność
odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

pracę w zagranicznej sieci sklepów na terenie Polski – u kontrahenta InterKadra
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Agencją InterKadra (zatrudnienie na dłuższy okres czasu)
atrakcyjne warunki finansowe
wszystkie narzędzia do pracy
organizacja zakwaterowania
system pracy w zespole
bezpłatne szkolenie stanowiskowe przygotowujące do podjęcia pracy

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.