CYTODIAGNOSTA/TECHNIK LABORATORYJNY 420.000 SEK rocznie

Paragona Polska Sp. z o.o. Sp. k

Sunderbyn, Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zdobądź pracę, której pragniesz! Wspieramy specjalistów sektora medycznego w rozwoju kariery za granicą.

Dla naszego Klienta – szpitala na południu Szwecji szukamy osób na stanowisko –

CYTODIAGNOSTA/TECHNIKA LABORATORYJNY

Miejsce pracy: Sunderbyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Badanie próbek cytologicznych ginekologicznych i nieginekologicznych zgodnie z polityką oddziału
  • Raportowanie negatywnych wyników z wymazu z szyjki macicy
  • Pomoc lekarzowi w wykonywaniu biopsji cienko-igłowej
  • Współpraca z lekarzami patologami

WYMAGANIA

  • Min. 2 lata doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Znajomość sprzętu laboratoryjnego i umiejętność operowania automatycznym sprzętem laboratoryjnym
  • Umiejętność rozpoznania próbki negatywnej, nieadekwatnej oraz nieprawidłowej z uwzględnieniem typów komórek w próbce cytologicznej
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz koncentracji uwagi
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym informatycznych systemów laboratoryjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – po okresie adaptacyjnym do 420 000 SEK/rocznie
  • Całkowicie bezpłatny, intensywny kurs języka szwedzkiego
  • Stypendium w trakcie kursu stacjonarnego
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w czasie trwania kursu
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w publicznym szpitalu w miejscowości Sunderbyn w Szwecji
  • Aktywne wsparcie po rozpoczęciu pracy w Szwecji
  • Kompleksowe szkolenie adaptacyjne po przyjeździe do Szwecji
  • Gwarancję osiągnięcia wymaganego poziomu języka szwedzkiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc w przeprowadzce i znalezieniu zakwaterowania w Szwecji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Paragona jest europejskim liderem w dziedzinie rozwiązań kadrowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne