CYBER SECURITY SPECIALIST

Alma S.A.

Warszawa, mazowieckie

Alma S.A.

Od: Alma S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja powierzonych zadań z zachowaniem uzgodnionych harmonogramów, budżetów i wymogów jakościowych
  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie z należytą starannością i wytycznymi kierownika projektu
  • Staranne raportowanie kierownikowi projektu postępu prac oraz napotykanych trudności mogących wpłynąć na jakosć i terminowość prowadzonych projektów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i współpracy z Klientem
  • Indentyfikacja szans nawiązania lub pogłębienia wspołpracy z istniejącymi i potencjalnymi Klientami

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w realizacji usług doradczych z zakresu bezpieczenstwa informacji, audytu systemów informatycznych, audytu wewnętrznego
  • Praktyczna znajomość obowiązujących standardów i norm z zakresu audytu i bezpieczeństwa informacji, w szczególności ISO/IEC 27001, ISO/IEC 22301, ISO/IEC 31000, COBIT, ITIL
  • Motywacja do pogłębiania wiedzy i uczenia się
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie certyfikatów zawodowych jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • Pracę z Klientami z różnych branż i sektorów
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych

Alma S.A.