LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Customer Service with French

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0034872

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie mailowe oraz telefoniczne klientów francuskojęzycznych (około 50% kontaktu mailowego oraz 50% kontaktu telefonicznego - połączenia przychodzące!)
  • Obsługa klientów w zakresie udzielania informacji dot. sprzętu informatycznego (koordynowanie dostaw, zwrotów, weryfikowanie statusu naprawy)
  • Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualiza statusu
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta

Oczekiwania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka francuskiego (min. C1) oraz języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • Komuniaktywności
  • Obsługi pakietu MS Office
  • Doświadczenie w obsłudze klienta - nie jest wymogiem koniecznym

Oferta:

  • Umowa o pracę (cały etat)
  • Godziny pracy: poniedziałek- niedziela ( 6:30-22:30) , zmiany 8 h, 5 dni w tygodniu
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony na święta, dofinansowania do urlopu, bogaty pakiet szkoleń
  • Lokalizacja: Warszawa - Mokotów
  • Praca stacjonarna

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570