Customer Service Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Współpraca z  klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi,
  • współpraca ze specjalistami IT,
  • identyfikacja problemów klienta oraz ustalanie kolejności ich rozwiązywania,
  • wprowadzanie planu naprawczego,
  • raportowanie do klienta,
  • udział w spotkaniach on- line z klientami,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta,
  • biegła znajomość języka niemieckiego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolności interpersonalne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • odpowiedzialność, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę,
  • podstawowe umiejętność IT oraz gotowość do ich rozwoju,

Oferta:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych oraz pracy z profesjonalistami,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne międzynarodowe środowisko pracy,
  • pakiet socjalny i benefity pracownicze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials