Customer Service Specialist z językiem niemieckim

CPL Jobs Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Lokalizacja: Kraków

Znasz język niemiecki w bardzo dobrym lub dobrym stopniu? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta? Czy chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie, która zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie i oferuje bogaty pakiet bonusów pozapłacowych?

Możesz być pewny, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Kraków Business Park

Zadania:

  • obsługa klienta niemieckojęzycznego – rozmowy telefoniczne, e-mail, chat, portale społecznościowe,
  • bierzące aktualizowanie danych w systemie,
  • kontakt z Działem HR w języku angielskim,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

Wymagania:

  • bardzo dobra lub dobra znajomość j. niemieckiego – poziom B2/B1,
  • dobra znajomość języka angielskiego – poziom B2/B1
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość systemu Windows oraz pakietu Ms Office.

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z płacy podstawowej oraz dodatków,
  • szeroką ofertę benefitów pozapłacowych ( m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do kursów językowych),
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny program szkoleń wprowadzających oraz rozwijających,
  • pracę w stałych godzinach.

Proszę o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.