Customer Service Representative z j. fińskim lub z j. duńskim

Lobo Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Telefoniczne wsparcie dla Klientów biznesowych

• Analiza zapytań Klientów i bieżące aktualizowanie danych w systemie

• Bieżące wsparcie i doradztwo w zakresie produktów, promocji, złożonych zamówień, faktur, płatności, zwrotów etc.

• Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i pomysłów mających zwiększyć satysfakcję Klientów

• Współpraca z pozostałymi członkami zespołu oraz innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:

Zaawansowana znajomość j. fińskiego lub j. duńskiego (min. C1)

• Dobra znajomość j.angielskiego (min. B2)

• Doświadczenie w obsłudze Klienta – mile widziane

• Zaangażowanie w pracę zespołową

• Umiejętność koncentracji na potrzebach Klientów

• Znajomość MS Office

Oferta:

• Umowa o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Praca w międzynarodowym środowisku

• Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

• Pakiet relokacyjny dla kandydatów z zagranicy

• Szkolenia, m.in. nauka języków obcych

• Dobra atmosfera

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Informacje o firmie<br/><br/><br/>Ludzie są najcenniejszym z kapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta