Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Mówisz płynnie po niemiecku i lubisz pracować z ludźmi? Aplikuj!

Nasz klient, firma z obszaru IT z Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu, poszukuje kandydatów zainteresowanych IT, którzy na co dzień lubią pomagać ludziom i biegle posługują się językiem niemieckim.

Obowiązki:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa niemieckojęzycznych klientów firmy
  • Wsparcie w obszarze obsługi aplikacji MS Office
  • Przeglądanie i aktualizacja dokumentów oraz procedur związanych z pomocą techniczną
  • Aktywne rozwijanie wiedzy technicznej oraz dotyczącej nowych produktów i rozwiązań

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywny język angielski
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na ludzi i nowe wyzwania
  • Doświadczenie w obsłudze klienta byłoby dodatkowym atutem

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie z obszaru IT - już po zatrudnieniu
  • Możliwość dalszego rozwoju w IT
  • Pakiet świadczeń (w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Praca w międzynarodowym środowisku w centrum Poznania
Devire Devire Devire Devire