Customer Service Represenatives with Romanian + English

Adore Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy Gigant w obszarze wyszukiwarek internetowych aktualnie poszukuje pracowników marzących o prestiżu, z min. pół rocznym doświadczeniem w obsłudze Klienta z językiem angielskim poziom B2 + oraz płynnym językiem rumuńskim.

Wynagrodzenie podstawowe + premie, dodatkowo m. in. luxmed, multisport i inne.

Jeśli chcesz wykorzystać i połączyć swoje kompetencje językowe z pracą zawodową to jesteś osobą której szukamy! Prześlij nam swoje CV, jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta