Customer Service Officer

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Customer Service Officer będzie dedykowana do obłsugi sprzedażowej i logistycznej klientów z sektora chemicznego (B2B).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest działająca globalnie innowacyjna firma z doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych z wykorzystaniem specjalistycznych surowców chemicznych - lider w tej branży na świecie. Polski oddział dedykowany jest do obsługi obszaru centralnej i wschodniej Europy - łącznie do ponad 20 krajów.

Opis stanowiska

  • Kontakty z klientami (B2B);
  • Obsługa zamówień, pozyskiwanie od kontrahentów dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia współpracy;
  • Obsługa reklamacji i zwrotów od klientów;
  • Współpraca i wsparcie dla Account Mangerów;
  • Obsługa operacyjna sprzedaży;
  • Współpraca z Działem Planowania;
  • Proaktywny kontakt z klientami, mający na celu monitorowanie potrzeb i uzyskanie zwiększenia sprzedaży;
  • Analiza aktywności zakupowej klientów, przygotowywanie analiz i raportów;
  • Fakturowanie i kontrola warunków płatności klientów przed realizacją zamówień;
  • Bieżący monitoring zapotrzebowania klientów i przekazywanie danych do działu planowania.

Profil kandydata

  • Biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego (poziom B2/C1);
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta B2B, preferowane z branży chemicznej (dystrybucja/ produkcja);
  • Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi (w tym z krajów byłego ZSRR);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła obsługa pakietu biurowego;
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Wysoki stopień samoorganizacji i umiejętności zarządzania sobą w czasie;
  • Zdolności analityczne, umiejętności przetwarzania danych;
  • Postawa prosprzedażowa.

Oferujemy

  • Program podnoszenia kompetencji językowych;
  • Rozwój kompetencji w ramach wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń;
  • Pakiet medyczny (dla pracownika i rodziny);
  • Pakiet MulitSport, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do dojazdów do pracy, dopłaty do żłobków i przedszkoli.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page