Customer Service - branża techniczna / atrakcyjne wynagrodzenie

NAJ International

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest dystrybutor maszyn do produkcji wiązek kablowych. Produkty i usługi naszego Klienta skierowane są do największych firm z branży automotive, elektrotechnicznej, AGD, techniki grzewczej, kolejnictwa, elektronicznej, medycznej oraz aparatury pomiarowej. Z uwagi na dynamiczny rozwój powiększony zostanie dział serwisu w województwie mazowieckim. Poszukujemy ambitnej, zaangażowanej osoby do warszawskiego zespołu na stanowisko:

Customer Service Specialist with English

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Numer referencyjny: JWG/EB/627/SOK

Zadania:

  • Obsługa telefoniczna klientów i zagranicznych dostawców
  • Doradztwo z zakresu rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Wsparcie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Udział w targach branżowych
  • Obsługa reklamacji

Szukamy człowieka z pasją, który lubi swoją pracę!

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku elektromechanik lub pokrewne (mile widziany: elektryk, mechanik, elektromechanik, elektromonter itp.)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemów ERP w przemyśle
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (dział eksportu, serwisu, obsługa telefoniczna)
  • Zorientowanie na potrzeby klienta
  • Pozytywne, pełne pasji nastawienie do pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia rozwojowe

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie korzystając z przycisku "Aplikuj".

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, cv i/lub liście motywacyjnym w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NAJ International Sp. z o.o., Aleja Jana Chrystiana Szucha 8, 00-582 Warszawa

Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora”

Prezentacja firmy

NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta