Customer Service Advisor with French

Cyclad Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej usługi w zakresie zarządzania infrastrukturą IT, integracji systemów, outsourcingu i konsultingu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Service Advisor with French.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia);
  • diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie;
  • koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego (min. B2);
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem;
  • podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office;
  • zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę na etat (umowa o pracę);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • udział w ciekawych projektach;
  • kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • szkolenia i programy rozwojowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • system MyBenefit (m.in. karta multisport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.