Customer Care Specialist

Consulting Service

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jakie będą twoje obowiązki?
• Mailowa i telefoniczna obsługa Klientów Biznesowych,
• Obsługa systemowa dyspozycji składanych przez Klientów,
• Długofalowe budowanie relacji z Klientami Biznesowymi,
• Pozyskiwanie nowych Klientów,
• Dbanie o wizerunek firmy;

Co możemy Tobie zaoferować?
• Stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej renomie i usytuowanej pozycji na rynku,
• Niekorporacyjne warunki pracy i indywidualne podejście do Ciebie jako jednostki,
• Pracę w młodym, energicznym i nastawionym na rozwój zespole,
• Dogodną lokalizację biura (blisko stacji metra Wilanowska i Galerii Mokotów),
• Szkolenia z samorozwoju,
• Piątkowe lunche firmowe,
• Wspólne wyjazdy i wyjścia integracyjne.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?
• Analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się,
• Asertywności,
• Swobody w mowie i piśmie w języku polskim,
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Znajomości pakietu MS Office,
• Wykształcenia minimum średniego;

Dodatkowym atutem będzie:
• Pozytywne podejście do ludzi i świata,
• Nastawienie na rozwój.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych rejestratorów domen w Polsce. Działamy na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta