Aktualnie dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko:

customer care specialist

Nr ref.: 39495
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • wysyłki do klientów: tworzenie zleceń wydania towaru z magazynu, planowanie transportów, nadzór nad załadunkiem
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji sprzedażowej: faktura, certyfikaty
  • współpraca z firmami zewnętrznymi: magazyn, przewoźnicy, agencje celne, ambasady, sanepid i inne
  • akceptacja faktur
  • dbałość o terminową dostawę do odbiorcy
  • obsługa reklamacji
  • udział w lokalnych i międzynarodowych projektach w charakterze członka grupy projektowej
  • współpraca z klientami wewnętrznymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki, dystrybucji lub dziale obsługi klienta
  • zmysł handlowy i organizacyjny
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera - znajomość SAP mile widziana

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • możliwość długofalowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)