CUSTOMER CARE SPECIALIST- Kraków

Mytaxi Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

mytaxi to lider na rynku mobilnych aplikacji do zamawiania taksówek w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko Customer Care Specialist do biura w Krakowie. Wybrany Kandydat stanie się częścią polskiego zespołu obsługi klienta i będzie ściśle współpracował z Kierownikiem Biura Obsługi Klienta w Krakowie oraz Warszawie. Dołączy do międzynarodowego zespołu mytaxi obecnego w 7 krajach oraz silnej stabilnej firmy ktora nalezy do niemieckiej Grupy Daimler.

Zadania:
-obsługa kierowców
-podpisywanie umów
-obsługa klientów
-prezentacja aplikacji i usług mytaxi
-aktywny udział w testach nowej wersji aplikacji
-szereg innych spraw bieżących
-współpraca z biurem w Warszawie.

Oferujemy:
-umowę w pełnym wymiarze godzin i stałe wynagrodzenie
-szkolenie wprowadzające
-pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
-laptop oraz smartfon
-ubezpieczenie zdrowotne
-pakiet medyczny.

Wymagania

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-umiejętność pracy pod presją czasu
-bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
-bardzo dobra znajomość programu Excel
-silna motywacja i entuzjazm do pracy
-znajomość nowych technologii
-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
-język angielski na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

mytaxi jest pierwszą darmową aplikacją, która łączy klientów z do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta