Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy; Monachium / Warszawa
Min.6msc.

Zadania:
Osoba będzie odpowiedzialna za wprowadzanie szybkich zmian konfiguracyjnych w systemie CRM/Billing równolegle do głównej ścieżki rozwojowej systemu.
Zadania proste technicznie.
Komunikacja z Klientem
Możliwość usprawniania pracy zespołu przez skyptowanie/ procedury.

Wymagania:
Wykształcenie: wyższe techniczne
Doświadczenie: systemy Billing/CRM/ERP - konfiguracja, testy, analiza problemów, Mile widziana praca w Telco
Wiedza zakresu: SQL, PL/SQL, XML, mile widziane Selenium,
Mile widziana znajomość technologii Java i język skryptowy (Python/Groovy/JavaScript/Perl )
Język angielski płynny w mowie i piśmie ew. niemiecki
Komunikatywność, dokładność, samodzielność

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego
Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych

Forma współpracy umowa pracę (3300 EUR brutto) lub działalność (300 EUR za dzień)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prezentacja firmy

Spring Software jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy