click apps Sp. z o.o.

CREATIVE DIRECTOR

Miejsce pracy: Kraków

PRACUJ Z NAMI

Chcesz podjąć się wyzwania budowania najlepszej agencji Social Media w Polsce? Jesteś aktywny w social media i blogosferze? Masz doświadczenie w koordynowaniu kampanii Social Media?

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie kampaniami social media dla klientów na portalach społecznościowych
  • Zarządzanie zespołem social media specjalistów
  • Tworzenie strategii social media i raportów
  • Wykorzystywanie najnowszych narzędzi i śledzenie najnowszych trendów w social media
  • Rozwijanie oferty click community (produktów i narzędzi) oraz start-upów realizowanych w firmie.
  • Utrzymywanie dobrej komunikacji i relacji z kluczowymi klientami w realizowaniu długofalowej strategii.
  • Współpraca z działem new business & client service
  • Team Building i organizacja pracy biura

Wymagamy:

  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w e-marketingu, social media, e-PR, e-commerce i w branżach powiązanych
  • Doświadczenia w koordynowaniu kampanii social media i zarządzaniu zespołem
  • Aktywności w Social Media lub blogosferze.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Podstaw teoretycznych oraz praktycznej umiejętności tworzenia przemyślanych, długofalowych strategii social media
  • Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość narzędzi takich jak: prezicom, NapoleonCat, SentiOne lub innych dostępnych na rynku

Oferujemy:

  • Praca przy ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Duża samodzielność działania
  • Praca w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • Praca w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze
  • Udział w spotkaniach branżowych

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!