Country HR Business Partner

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba ta będzie brała czynny udział w globalnej zmianie organizacyjnej, która ma na celu wprowadzenie nowej struktury, oferty produktowej i rozwiązań informatycznych

Informacje o kliencie

Nasz klient jest globalnym liderem w zakresie usług assistance.

Firma jest w trakcie globalnej zmiany organizacyjnej, która ma na celu wprowadzenie nowej struktury, oferty produktowej i rozwiązań informatycznych. Aby wprowadzić tę zmianę z sukcesem, poszukujemy osoby na stanowisko:Country HR Business Partner/ Kierownik Działu HR

Opis stanowiska

  • Wsparcie managerów i pracowników w zakresie wprowadzania zmiany struktury i kultury organizacyjnej.
  • Dostosowanie istniejących praktyk zarządczych do globalnych wytycznych w zakresie: opisów i wyceny stanowisk, polityki wynagradzania i premiowania, zarządzanie celami, ocen okresowych, zarządzania talentami, budowania zaangażowania.
  • Uruchomienie globalnych systemów wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zorganizowanie wsparcia technicznego i administracyjnego dla użytkowników.
  • Koordynacja spraw kadrowo - płacowych i nadzór nad współpracą z zewnętrznym dostawcą w tym zakresie oraz obsługi kadrowej pracowników.
  • Bieżące koordynowanie wdrożeń globalnych inicjatyw z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju kompetencji, komunikacji i budowania zaangażowania.
  • Wsparcie lokalnej kadry kierowniczej w zakresie zarządzania pracownikami, prawa pracy, procedur HR, tworzenia dobrego miejsca do pracy i budowania zaangażowania.
  • Planowanie i nadzór nad realizacją lokalnej polityki szkoleniowej, rekrutacji, komunikacji wewnętrznej.
  • Zarządzanie lokalnym zespołem i współpraca z regionalnymi i globalnymi centrami kompetencji.
  • Regularne raportowanie danych HR.

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale HR i całościowe spojrzenie na firmę oraz zadania zespołu HR.
  • Doświadczenie w pracy w strukturze matrycowej.
  • Doświadczenie z globalnymi systemami wspomagającymi zarządzania, zwłaszcza uruchamianiem, organizowaniem procesów
  • Swobodna komunikacja w mowie i piśmie w języku angielskim.
  • Co najmniej dobra znajomość prawa pracy i zagadnień kadrowo - płacowych.
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność godzenia sprzecznych priorytetów.
  • Zorientowanie na rozwiązania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page