Opis stanowiska pracy

Honaro to dynamicznie rozwijające się firma zajmująca się tworzeniem dużych, międzynarodowych projektów wraz z ich rozwojem i promocją. Obecnie posiadamy oddziały w Polsce USA oraz Portugalii. W najbliższym czasie przygotowujemy się również do wejścia na kolejne rynki zagraniczne.

W związku z tym poszukujemy specjalistów z na stanowisko:

Copywriter

Osoba, którą zatrudnimy na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • redagowanie tekstów,
  • tworzenie sloganów i komunikatów reklamowych,
  • tworzenie tekstów pod kątem SEO
  • współpraca z zespołem kreatywnym przy realizacji kampanii
  • przygotowywanie tekstów w ramach content marketingu (tworzenie tekstów do na stronę internetową, bloga

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • kreatywność, lekkość pióra i łatwość operowania słowem; nieprzeciętna pomysłowość,
  • umiejętność redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych
  • samodzielność w tworzeniu projektów,
  • komunikatywności na wysokim poziomie,
  • zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań.
  • znajomości SEO oraz SEM

Oferujemy

  • Uczestnictwo w tworzeniu nowatorskich usług internetowych
  • Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach
  • Pracę z najlepszymi w branży
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju
  • Bardzo miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczną formę współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HNR System z siedzibą we Wrocławiu."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Honaro zajmuje się tworzeniem oraz promocją dużych portali interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media