Opis stanowiska pracy

JaguarLAB to agencja marketingu zintegrowanego specjalizująca się w realizacji różnorodnych kampanii według najnowszych trendów w marketingu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nieprzeciętnie kreatywnej osoby na stanowisko:

COPYWRITER

Do zadań Copywritera należeć będzie:

  • przygotowywanie koncepcji kreacji kampanii reklamowych naszych Klientów
  • pisanie scenariuszy reklam prasowych, radiowych i telewizyjnych
  • tworzenie haseł i sloganów reklamowych
  • tworzenie treści materiałów reklamowych - ulotek, folderów, katalogów, broszur, itp.
  • pisanie tekstów do kampanii reklamowych
  • SEO copywriting
  • współpraca z zespołem kreatywnym przy realizacji kampanii

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • perfekcyjnej znajomości języka polskiego ze szczególnym uwzględnieniem poprawności stylistycznej, gramatycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • lekkiego pióra i celności w wyrażaniu myśli
  • ponadprzeciętnej kreatywności
  • determinacji, rzetelności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wyjątkowych zdolności interpersonalnych, umiejętności pracy w grupie
  • minimum 3-letniego doświadczenia popartego portfolio
  • pozytywnego nastawienia do ludzi

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • na początek zatrudnienie na umowę o dzieło przy realizacji konkretnych projektów - docelowo (po okresie próbnym) zatrudnienie na umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • możliwość przeżycia wyjątkowej przygody zawodowej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • doskonałą atmosferę pracy i całkowity brak nudy

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego teamu prosimy o przesłanie pełnej aplikacji zawierającej: CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny (listy motywacyjne traktujemy bardzo poważnie, wszystkie uważnie czytamy).

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kandydaci zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną zostaną poproszeni o przedstawienie swojego portfolio.

Prezentacja firmy

Wrocław - prawdopodobnie najpiękniejsze miasto na świecie. To właśnie tu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media